Čerstvost a kvalita jsou naším hlavním cílem. Snažíme se naše pokrmy připra- vovat co nejčerstvější a při nákupech využívat regionálních prodejců.Naše Standardy

Díky našemu personálu, který má chuť se neustále učit a zvyšovat si kvalifikaci, jsme schopni uspokojit požadavky i toho nejnáročnějšího zákazníka.
Naši kuchaři jsou mistry ve svém oboru a právě proto pro nás není problém připravit téměř jakýkoliv pokrm dle specifického přání a chuti našich hostů.

O nás

Novinky

Restaurace River v Tachově
Jsme restaurace moderního stylu s velkou
nabídkou kvalitních jídel a osvěžujících nápojů.
Máme pro vás celkem 44 míst k sezení a v letních měsících otevíráme venkovní terasu, která pojme dalších 80 návštěvníků.
Nabízíme individuální i skupinové stravování. Prostory jsou ideální i pro různé oslavy a večírky, svatby, firemní akce, pracovní obědy a večeře.
Naši kuchaři jsou mistry ve svém oboru. S nabídkou jídel a nápojů, ale i příjemným prostředím a vstřícnou obsluhou budete určitě více než spokojeni.
V naší nabídce máme mnoho kvalitních pokrmů a alkoholických i nealkoholických nápojů. Věříme, že z naší nabídky si vybere každý návštěvník.
Připojení k WIFI je pro hosty restaurace zdarma.

Na tomto místě vás budeme pravidelně informovat o novinkách, týkajících se restaurace River a o plánovaných akcích, které pro vás připravujeme.